Bilgisayara karşı tavla oyna

Evet Bir çok kişi belli bir süre tavla oyunu oynadıktan sonra kendilerini usta bir tavlacı olarak görüyorlar. Ve beni yenemeyecek tek kişi bilgisayardır diyor. Ama bilgisayarda bulunan oyunun bir insanın programladığını unutuyor.  Evet dün sizlere ücretsiz tavla salonumuzda cemil ile Rıfkı hakkında biraz bir kaç şey yazdık.

bilgisayar ile tavla oyna

Rıfkı bir gün sürekli Cemil yenmekten bıktığı için kendini turnuva birincisi gibi görmeye başlar. Ve google amcama bu soruyu sorar. Bilgisayara karşı tavla oyna, bilgisayarla tavla oyna Çıkan sonuçlara göre sitelere girer ama hiç bir sitede program bulamaz zira üst sıraları bizim gibi canlı tavla salonlarını görür.  Ama Rıfkı hiç usanmadan googlenin derinliklerine doğru dalarak çok gerilerde çıkan bir siteye giriş yapar ve en sonunda bir tavla programı bulur ve bilgisayarına yükler. Usta bir şekilde yazılmış bir program ile tavla oynayacağına sevinerek mause yapışır oyunun başlaması için enter tıklar. ama Rıfkı ne görsün karşısına büyük umutlarla oturduğu bilgisayarı akılsız bir şekilde tavla pullarını hareket ettiriyor. Rıfkı’nın her oynadığı oyun mars Rıfkı botu sürekli mars ediyor. O hışımla Rıfkı bilgisayarının başından kalkar gider.

Rıfkı ogün bugün artık Türk tavla yada tavla oyna sitemize takılmaktadır. Eğer sizlerde Rıfkı gibi maceralar arıyorsanız buyrun sitemizden çıkış yapabilir ve aradığınız programı bulmaya çalışabilirsiniz. Ama hiç bir tavla oyunu canlı tavla oynama zevkini sizlere veremez. Bir insan bilgisayarla asla sohbet edemez. Ederse de bakır köy ruh ve sinir hastanesini bir ziyaret etmesini tavsiye ederiz. 🙂

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Sitemizde bulunan en güncel konular