Facebook tavla oyna

Bildiğiniz son yılların en fenomen olan sosyal paylaşım siteleri arasında facebook. Büyük kitleleri bir araya toparlamasından sonra oyun siteleri eskiden arama motorlarında seo ile bir birleriyle kıyasıya bir yarış yaptıklarını görüyorduk. Ama sosyal paylaşım sitelerinde böyle bir yarışın imkanı yok zira üstte facebook aramasına tavla oyna yazan kitle oldukça çok düşük bir rakam. İnsanlar yan tarafda çıkan sponsor reklamlara tıklamayı yada bir arkadaşının bir oyuna girip kazanmış olduğu eli facebook duvarında paylaşmasıyla yada diğer arkadaşlarını da oyuna davet etmesiyle kitlelere çok rahatlıkla görebiliyoruz. Ama sosyal paylaşım sitesinde hızlı bir şekilde oturmak istiyorsanız facebook biraz zengin etmeniz gerekli 🙂
Facebook Tavla

Facebook tavla nasıl oynanır

Facebook tavla oynamak için öncelikle facebook hesabınız olması gerekli. Facebook hesabınıza girdiğiniz zaman yukarıda bulunan facebook arama yerine tavla uygulaması yada tavla oyna yazarsanız karşınıza bir çok tavla oyunları çıkaçaktır sırayla hepsini deneyerek sevdiğiniz tavla sürekli giriş yapabilirsiniz. Ama facebook üzerinde oynan coğu oyun sizi para yatırmaya teşvik ediyor. Sizlere tavsiye edebileceğim bir site var ama şuan da beta sürümde ilerleyen zamanda açılış yapacaklarını bizlere duyurdular. Siteye facebook hesabınızla hızlı bir giriş yapabilirsiniz.

Facebook Tavla Hilesi

Rıfkı ile cemil Facebook üzerinde tavla oynamak için facebook üyeliği alırlar ve oyuna girerler. Daha sonra Rıfkı ve cemil ayrı odaları seçerler. Oturdukları her masada büyük miktarlarda puan kaybederler. Daha sonra Rıfkı oyunun aşağısında bir şey görür hemen cemile söyler bak kredi kartınla yada cep telefonunla puan satın alabiliriz. Cemil hemen kredi kartına yapışır Rıfkı’nın kredi kartından limit olmadığı için cep telefonundan puan satın alır. Daha sonra rıfkı ve cemil akşama kadar tavla masalarından çıkmaz.  Akşam olunca ne rıfkının ne de cemilin puanı kalır dizlerine vururlar kredi kartında paralar, Telefonda konturlar eksilmiştir ama baktıkları zaman sabah başladıkları yerdeler. Rıfkı google uzmanı olduğu için. bunu nereden anlıyoruz derseniz. Bilgisayara karşı tavla oyna sayfamızda rıfkının google maceralarını sizlere anlatmıştık.  Google amcaya facebook tavla hilesi yazar ve başına geleceklerden habersiz sitelere giriş yapar. Sitelerde her gördüğü facebook tavla hilesini indirmeye başlar. İlk öncelikle programı çalıştırır bilgisayarına ne kadar virüs varsa indirmiş olur. Bu yazılımı yazanlar bu oyunun açıklarını bulanlar babasının hayrına yapmıyorlar yan gelirlerle sizleri sömürüyorlar 🙂 Daha sonra Rıfkı güzelce facebook tavla salonlarına girer. Daha sonra güzel ve hızlı bir şekilde rakiplerinin hepsini art arda mars ederler. Ama daha sonra oyun oynarken bir den oyundan düşerler karşılarına ilegal program kullanmaktan dolayı hesabınız süresiz olarak ban lanmıştır.

Facebook tavla puan yükseltme

Evet Rıfkı’nın artık facebook tavla giriş yapamıyor hesabı banlandı. Ama Rıfkı hemen pes etmeyecektir. Rıfkı hemen hotmail.com girer yeni bir mail alır ve facebook üye olur. bu sefer puan yükseltme hilesini yükler ve hızlı bir şekilde puanını yükseltir. Ama 1 yada 2 saat sonra Rıfkı’nın hesabı yeniden ban yer.

Facebook tavla çift atma hilesi

Cemil ise facebook tavlanın çift atma hilesini indirmiş ufaktan çaktırmadan puanını yükseltiyordu. Rıfkı dan tecrübe kazanmıştı Cemil hızlı giden atın b*oku seyrek düşer diyor. Ama unuttuğu bir şey vardı insanlar yenilirken Rıfkı’nın atmış olduğu Çift sayısını  rakipleri tuhaf karşılıyor bu işde bir iş var diyerek. Bunu site yöneticilerine şikayet ediyordu. Milyonlarca oyuncunun oynamasından dolayı bu şikayetler biraz geç yanıtlanıyordu. Bu yüzden de cemil oyununa devam ediyor. Ama Cemil en sonunda ban yer ve en sonunda rıfkı ile konuşur ban yedim der rıfkı ben 2 kez yedim en iyisi bileğimizin gücüyle oynayalım derler.

Buradan bunu anlıyoruz haksızlık yaptığınız zaman bir gün her şey açığa çıkar acemi oyunculara kendinizi çok iyi bir oyuncu yada çok şanslı bir oyuncu olarak gösterebilirsiniz. Ama en sonunda hile yaptığınız açığa çıkar ve hesabınız süresiz olarak banlanır. bu yüzden hangi siteye girerseniz girin temiz bir oyun oynayın.

Facebook Tavla Ödülleri

Facebook bir çok tavla sitesine girerek sizlerde düzenlenen tavla turnuvalara katılarak Sitenin belirlemiş olduğu ödülleri kazanabilirsiniz. Tavla oyununuza heyacan katmak istiyorsanız bu turnuvaları kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Tavla site lisleri

Diğer Değişik Tavla Sitelerimiz
  1. www.tutku.com
  2. www.turktavla.net
Tavla Magazin Sitelerimiz
  • www.turktavla.com
  • www.okeyseli.com
İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

ahmet
14 Şubat 2016 - 23:10

hıle ıstemedıgın kadar yapılıyor bunları lutfen u yarın

Sitemizde bulunan en güncel konular