Hızlı Tavla Oyna

Bir çok insan tavla sitelerine girdiği zaman yense de yenilsede hızlı akışı olan bir tavla oyunu oynamak ister. Kimileri de ağırdan tavla oynamak ister ve karşısında kızı manita etmek ister. İki farklı bir amaç olduğunu görüyoruz. Sizlere her zaman Rıfkı ile Cemilin hikayelerini anlattık. Bugün ise Rıfkı ile Kezban’ın tavla oyunun oynayışını anlatmak istiyorum. Kezban hızlı tavla oyna diye google yazar ve Türk tavla salonlarımıza ulaşır. Rıfkı ise daha önceki tecrübesinden dolayı zaten mevcut olan tavla salonlarıan takılmaktadır.
hızlı tavla oyna

Kezban tavla salonununa girişini gören Rıfkı. Hemen cemilenin özeline dalar bir maça ne dersiniz. Kezban da ilk canlı tavla salonlarına giriş yaptığı için. olayları ayrıntılı bilmiyor. Rıfkı masayı acar Kezban’ı masasına davet eder. Oyun başlar ilk öncelikle Rıfkı sohbet etmeye başlar.

Rıfkı ; Hoş geldin Kezban
Kezban; Hb
Rıfkı; bol şanslar dilerim.
Kezban; Tşk ederim sizede bol şanslar.
Rıfkı; Evlimisin
Kezban; Sana ne üstü nemi alacaksın.

Gibi saçma sohbetler ve muhabbetler başlayınca Kezban sinirlenmeye başlar. Kezban seri ve hızlı bir tavla oynarsak sevinirim diyor. Ama Rıfkı’nın amacı güzel temiz bir tavla oyunu değil amacı kızın facebook yada skybe adresini almak.

Hızlı tavla nasıl oynanır.

Hızlı tavla oyunu oynamak istiyorsanız siz değerli kullanıcılarımız öncelikle özelleriniz kapanızı tavsiye ederiz. Birde hep beraber tavla oynadığınız insanlarla tavla oynamanızı tavsiye ederiz. Ama yeni sistemde tutku.com da isteyen hızlı tavla oynamasın. 30 saniye sonra sistem kendi zarı atar ve oyunu kendi kafasına göre oynamaya başlar. ama şuanda bulunan klasik tavla sürümünde bu özellik olmadığı için bazı zaman bazı karşı oyuncularda bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Hızlı tavla oynamak site ile alakalı bir durum değildir. Hızlı ve seri tavla oynayacak kişiler oyunculardır. Ama bu klasik sürümde bir çok eksiğimizi gördük ve siz Bu eksiklerimizden bir tanesi oyuncuya sıra geldikten sonra belli bir süreden sonra otomatik oynamayışı. Kullanıcılar özellikle yenilirken oyunu yavaş oynamaya başlıyor karşıda oyuncunun canı sıkılsın ve masayı terk etmesini bekliyor. Terk ettiği zaman puanların kendisinden gitmeyeceğini ve kaçan kişiden puan kesileceğini biliyor aklı sıra akıllık yaptığını sanıyor. Ama temiz bir oyun olmadığı için ilerleyen zamanlarda bu kullanıcı adıyla kimse tavla oynamıyor. Yani oyuncu kara listeye girmiş gibi oluyor.

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Sitemizde bulunan en güncel konular