İnternet tavla oynamak istiyorum

Geçmişimizde ve günümüzde popüler olan bir oyundur. Eskiden insanlar dükkanların önünde yada eski popüler olan kahve köşelerinde oynan bir oyundu. Ama artık günümüzde bir çok online oyun gibi internet üzerinde oynan bir oyun haline geldi. Bugün internet üzerinde tavla oynaman isteyen kişiler için rehber olacağız.

İnternet tavla nasıl oynanır

Bu soruyu bize sorduğunuzu göre internet ortamına yeni adım atan bir kullanıcısınız. Bir şeyleri öğrenmek istiyorsunuz ama etrafa soramıyorsunuz yanlış anlayacaklar diye korkuyorsunuz. Koskoca adam oldun internette tavla oynarken kız arkadaş yada manita yapmaya çalışıyor diyecekler diye. Ama amacınız sadece tavla oynamak. Sizlerde kendi yöntemlerinizle arama motorlarına internet tavla oyna gibi bir çok kelimeyi arattınız ama bulduğunuzu bir türlü bulamadınız. Saçma sapan çocuk oyunları siteleri çıtkı 🙂 Bunun nedeni arama hacmi düşük olan bir kelime. Ama bu yazımla sizlere ulaşacağıma inanıyorum o yüzden böyle bir yazı yazma gereği duydum. Yukarıda tavla salonlarına tıklayarak istediğiniz salonları seçerek istediğiniz kişilerle tavla oynayabilirsiniz.
internet tavla oynamak istiyorum

İnternet üzerinde en iyi tavla siteler

Çok eski bir İnternet kullanıcısı olarak sizlere bir kaç tavla sitesi önere bilirim.
1. Turktavla.Net Bir çok sorunla karşılaşsalar da hepsinin üstesinden geldiler. Burada önemli olan sitenin hiç bir özelliğinden ücret talep etmemesi. Diğer sitelerde cip puan, yada belirli salonlara veya masalara oturmanız için sizlerden vip üyelik ister. 2007 den buyana Türk tavla sitesine takılırım ara ara hiç bir maddi talep de bulunmadılar. İnternet üzerinden en iyi tavla oynamak istiyorsanız ilk önerdiğimi denemenizi tavsiye ederim.

2. okeyservisi.com ara ara yayın hayatına son verdi ama yeni açılmasına rağmen güzel şık salonların sayesinde kullanıcısına güzel iyi hizmet veriyor.
Galiba bu kadar site yeterli bir çok site verip de oralarda üye olacağım diye uğraşmayın.

Bedava internet tavla indirme nasıl olur

Eskiden masa üstü indirme okey yada tavla siteleri çok popülerdi her zaman siteyi ziyaret etmeye gerek yoktu. Mause 2 kere tıklamayla oyuna hemen giriş yapıyorduk. Ama sonradan cıvkı çıkan bir olay oldu oyun programını indirken bir çok tolbar siteye indiriyor ve bilgisayarınız bu virüslü dosyalar yüzünden yavaşlıyordu. 2014 yılıyla cep uygulamaları ve sosyal patlaşım sitelerinde ardı ardına yeni oyunların cıkmasıyla insanlar böyle indirmeli tavla veya okey oyunlarını indirmez oldu bu yüzden popülerliğini bitirdi. İnsanlar artık sosyal paylaşım siteleri üzerinden oyunlarını oynamaya başladı. İndirmeli tavla hizmeti veren 2 yada 3 tane site kaldı. onların listesini size yakın zamanda burada verebilirim.

İnternet tavla oynamak istiyorum ama hile yapan çok oluyor.

Evet İnternet üzerinden tavla oyunların bir çoğunun açığı var ama bir çoğununda açığı yok. Kendini kanıtlamış profesyonel ekiplerinin olduğu siteleri seçerseniz hiç bir sıkıntı yaşamazsınız. bu yüzden internet üzerinde tavla oynama isteğiniz asla kırılmasın. Eğer bu gibi sıkıntılar yaşıyorsanız yorum bölümünden bize yazabilirsiniz. Elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırız.

İnternet okey ve tavla oynamak

Her ikisini bir arada isteniyorsanız her iki oyunun bir arada barındıran sitelerde zamanınızı geçirmeniz gerekli. tavlaoyna.gen.tr ve turktavla.com adresi sizlere bu iki hizmeti bir arada vermekte. Bazı siteler okey ve tavla puanlamasını ayrı ayrı yapmak da bazı sitelerde ayrı ayrı yapmakta. Bazı siteler tavla ve okey salonlarını birbirine bağlamış. İstediğiniz gibi geçiş yapabiliyorsunuz yada aynı salonda tavla ve okey oyunu oynayabiliyorsunuz.

Ödüllü turnuvalı internet tavlası

İnternet üzerinde ciddi turnuvalar düzenleyen ve güzel hediye veren bir kaç tavla sitesi var. Ama yakın zamanda bizlerde belli etkinliklere başlamayı düşünüyoruz. Ama bazı sitelerde var turnuvayı yalandan düzenleyerek kazanılan hediyeleri kullanıcısına yollamıyor. Sadece heyecan olsun diye etkinlik düzenlemiş oluyorlar

İnternet tavla siteleri

Tavla oynamak istiyorsan diğer sitelerimizi de denemeni tavsiye ederim
  1. www.turktavla.com
  2. www.turktavla.net
Magazin Sitelerimiz
  • www.ceysu.net
  • www.likce.com
İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Sitemizde bulunan en güncel konular